Hoved- Og gruppestyre

Hovedstyre Froland IL

Valgkomite:  Mia Marie Helland, Ragnhild Messel, Fredrik Grønlie, Kai Erik Lysvoll (vara)
Jens Martin Reiersølmoen
Leder

leder@frolandil.no

Tlf – 481 43 997
Hege Berntsen
Nestleder

Nestleder@frolandil.no

Tlf – 90128552
Tom Arild Dalen
Kasserer

kasserer@frolandil.no

Tlf – 90128552
Lene Koveland Løvlie
sekretær

sekretar@frolandil.no

Tlf – 986 75 815
Camilla Neset Lysvoll Styremedlem styremedlem@frolandil.no Tlf. 99636308           Christian Rørvik  styremedlem@frolandil.no Tlf.
Hilde Bringsverd Isaksen
Vara

styremedlem@frolandil.no

Gruppestyre – Skiskyting

Lars Ravnåsen Leder

Kontaktinformasjon: Tlf –  91512635 Epost – laravnaa@online.no

Ragnar Bøylestad

Nesteleder Kontaktinformasjon:   Tlf –  95237205 Epost – ragboey@online.no

Tom Eivind Koveland

Kasserer Kontaktinformasjon: Tlf – Epost –

Julie Breimyr

Sekretær Kontaktinformasjon: Tlf –  99223160 Epost – julie.breimyr@froland.kommune.no

Jorid Auale Styremedlem

Kontaktinformasjon:   Tlf –   Epost – 
Espen Eikemo Styremedlem Kontaktinformasjon: Tlf –  47933197 Epost – frolandbygg@gmail.com

Andre Loga Gjerde Styremedlem

Kontaktinformasjon: Tlf – Epost – 

Alf Jørgen Fjærbu

Styremedlem Kontaktinformasjon:   Tlf –  90522520 Epost – alf@hetland-agder.no

Gruppestyre – Hopp- og skileik

John G. Messel
Leder
Kontaktinformasjon Tlf 93240 Epost: johngmessel@gmail.com
Håkon Grestad
Nestleder

Kontaktinformasjon: Tlf – 917004 Epost – grestad@live.no

Nils-Kjell Messel
sekretær / Kasserer

Tom Blakstad
Styremedlem

Kontaktinformasjon Tlf. 906 18627 Epost – tomblakstad@gmail.com

Inge Blakstad
Styremedlem

Espen Eikemo
Styremedlem

Kontaktinformasjon Tlf – 47933197 Epost – frolandbygg@gmail.com

Gruppestyre – Vollyball

Rolf Knutsen Leder

Kontaktinformasjon: Tlf:  90060163 E-post: rolf.knutsen@arendalsfoss.no

Jorunn Terjesen

 

Nestleder

Kontaktinformasjon: Tlf:  99282935 E-post: jorunn.terjesen@knowit.no

Tor Albert Oveland

Kasserer Kontaktinformasjon: Tlf:  41632360 E-post: taovel@gmail.com

Trond Koveland Styremedlem

Kontaktinformasjon: Tlf: 91362259 E-post: trond.koveland@arendal.kommune.no

Gruppestyre – Orientering

Øyvind Helsør

Leder Kontaktinformasjon: Tlf –  94504597 Epost – ohelsor@gmail.com

Åvald Bakken

Nestleder Kontaktinformasjon: Tlf –  90061418 Epost – avald.bakken@vegvesen.no

Glenn Solberg

  Kasserer Kontaktinformasjon: Tlf –  91169713 Epost – glenn.solberg@vegvesen.no

Ingrid Bøylestad Landa Sekretær

Kontaktinformasjon: Tlf –  95933979 Epost – Ingridboylestad@hotmail.com

Tone Hilde Eskeland Styremedlem

Kontaktinformasjon: Tlf –  47255772 Epost – tone.hilde.eskeland@froland.kommune.no

Fritz Wagner

Styremedlem Kontaktinformasjon: Tlf –  41293762 Epost – ximrill@hotmail.com

Gruppestyre – Svømmegruppe

Aase Halstvedt

Leder Kontaktinformasjon: Tlf – 41478880 Epost – aasehals@gmail.com

Haldis Annette Moen Vik

Nestleder Kontaktinformasjon: Tlf – Epost –

Henriette Snøløs

Sekretær Kontaktinformasjon: Tlf – Epost –

Tone Baardsen

Kasserer Kontaktinformasjon: Tlf –  90730705 Epost – tone.baardsen@hotmail.com

Ørnulf Songe Styremedlem

Kontaktinformasjon: Tlf – Epost –

Tone Merethe Røed Normann Styremedlem

Kontaktinformasjon: Tlf – 41304554 Epost – tonemerethe.normann@hotmail.com

Gruppestyre – Håndball

Linn Iren Leikvangen

Leder

Kontaktinformasjon: Tlf –  41213171 Epost – lederfrolandhandball@gmail.com

Hilde Straand Aaberg

Nestleder Kontaktinformasjon: Tlf. 97582001 Epost – nestlederfrolandhandball@gmail.com  

 Stig Arne Hansen Sekretær

Kontaktinformasjon: Tlf – 92803668  Epost – stigflp@gmail.com

Tone Evensen Kasserer

Kontaktinformasjon: Tlf –  41488498 Epost – tone_evensen@hotmail.com

Katrine Andersen Kiosk/dugnadansvarlig

Kontaktinformasjon: Tlf – 41239096   Epost – katandersen@hotmail.com

Lars Jacob Woie   Materialforvalter

Kontaktinformasjon: Tlf – 47654949 Epost – ljwoie@hotmail.com

Per Arne Tønnesen Sponsoransvarlig

Kontaktinformasjon: Tlf – 48325500 Epost – per.arne@kanonbra.no

Tine Klemmetsen

Dommeransvarlig Kontaktinformasjon: Tlf. 94529343 Epost: tine.klemmetsen@gard.no

Signe-Lill Abrahamsen-Aanonsen
Lagkontakt

Kontaktinformasjon Tlf – 97692940 Epost – fhlagkontakt@gmail.com

Gruppestyre – Barneidrett

Cathrine Aasen Leder

Kontaktinformasjon: Tlf – Epost – cathrineaasen@yahoo.com

Nestleder

Kontaktinformasjon: Tlf Epost –
Styremedlem Kontaktinformasjon: Tlf – Epost

Kasserer

Kontaktinformasjon: Tlf –   Epost –

Gruppestyre – Turn

May Linda Venemyr  Leder

Kontaktinformasjon: Tlf – 40873130 Epost – lederfrolandturn@gmail.com

Nina Furre Kittelsen Nestleder

Kontaktinformasjon: Tlf – 41567677 Epost – nina.furre.kittelsen@gmail.com

Karin Fjærbu

Kasserer Kontaktinformasjon: Tlf –  Epost –

Vibeke Rose Jensen Sekretær

Kontaktinformasjon: Tlf – 93494707 Epost – rose-jensen@outlook.com

Tine Mette Johansen

Styremedlem Kontaktinformasjon: Tlf –  Epost –

Siri Dalsmo Berge Styremedlem

Kontaktinformasjon: Tlf –  Epost –

Maria Syvertsen Styremedlem

Kontaktinformasjon: Tlf –  Epost – 

Hilde A. Risholt

Leder Sportslig utvalg Kontaktinformasjon: Tlf – 92478425 Epost – hilde.andersen.risholt@gmail.com


Gruppestyre – Fotball

Staale Eriksen

Leder Kontaktinformasjon: Tlf – 95872993 Epost – leder@filfotball.no

Reinert Susort

Nestleder Kontaktinformasjon: Tlf – 99722432 Epost – reinertsusort@hotmail.com

Anita Songe Medlems-/klubbansvarlig

Kontaktinformasjon: Tlf – 99327560 Epost – styret.filfotball@gmail.com

Britta Schopp

Kasserer Kontaktinformasjon: Tlf – 48222237 Epost – kasserer@filfotball.no

Helje Beate Heldal Sekretær

Kontaktinformasjon: Tlf – 95126337 Epost – beate.hel@gmail.com

Roald Danielsen Styremedlem/Fiksansvar

Kontaktinformasjon: Tlf –  90554476 Epost – roald@filfotball.no

Øyvind Fagerli

Leder Sportslig utvalg Kontaktinformasjon: Tlf –  94438644 Epost –

Svenja Kriedmann

Styremedlem  Kontaktinformasjon: Tlf –  Epost –


Ole Gunnar Langemyr Dommerkontakt

Kontaktinformasjon: Tlf –  91703615 Epost – klubbdommer@filfotball.no

Ida Valle

Cup leder Kontaktinformasjon: Tlf –  99745709 Epost – idavalle85@gmail.com

Eirik Martinsen  Trenerveileder

Kontaktinformasjon: Tlf – Epost –

Soroush Aghakouchaki Webansvarlig Kontaktinformasjon: Tlf –  Epost –

Gruppestyre – Gauperå Løypelag

Tor Espen Risholt Leder

Kontaktinformasjon: Tlf –  95084144 Epost -tor.espen.risholt@arendalsfoss.no

Asbjørn Moen Nestleder

Kontaktinformasjon: Tlf –  95878517 Epost –

Pål Berge

Sekretær Kontaktinformasjon: Tlf – 90579060 Epost –

Ragnar Bøylestad Kasserer

Kontaktinformasjon: Tlf –  95237205 Epost – ragboey@online.no

Harald Landa

Styremedlem Kontaktinformasjon: Tlf – 93208633 Epost –